Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,08 zł , zmiana od tamtej pory: -2,62%

Re: Shorty bankrutuja

Zgłoś do moderatora
Wiesz jaka jest różnica pomiędzy nami? Gdy ja będę wychodzić z inwestycji na grubym zysku ty dopiero bedziesz zbliżać się do uśrednionego kursu. Ja nie walczę dla idei A chce zarabiać na inwestowaniu. Nie widzę sensu aby przekonywać ludzi że jedynym argumentem na inwestycje jest wyciskanie szortow. Grasz w spekulacje i tyle.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 0,16% 24,96 2026-02-10 13:33:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.