Miedz od 17 w piątek jakieś -0.2% czyli powinnisny miec dzis mocny minus, a kursy otwarcia mocno na plus bo... dzisiaj jest 0.3% do przodu. Gdzie tu logika jesli kurs obecnei jest niższy niz zamknięcie w piątek o 17, to chyba powinnien byc mocny minus, to chyba jedyna taka spółka z mocną manipulacja kursu