Paweł odkop swoje kocopoly o koncesji. Pracowałem z takimi jak Ty przez pół życia. Wykonujesz swoją rolę dość rzetelnie. Byłeś nieuważny w momencie kiedy w jednym wątku wystąpiłeś w trzech osobach jak.. wiadomo kto. Roscisz sobie jeszcze prawo do wiedzy o tym co się stanie ale niedługo karma w którą tylko ty, z naszej dwójki wierzysz cię dopadnie, bo nie wnosiesz na to forum nic poza datkami dla moderacji. Zostaw to i zajmij się życiem