Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,50 zł , zmiana od tamtej pory: -20,00%

Re: Share buy-back

Zgłoś do moderatora
Thanks Gorge that you have been with us on the forum. You do things that you really does not have to do. I appreciate this likewise other shareholders I hope. The point is we are here frankly speaking to get rich. From that point of view you should not be suprised that investors started to loose their temper and have become unpatient. Course is going down, the interest and sentiment is poor on company. Thus instead of making people loose their money. No wonder they are tempted to make up different theories. I am long therm investor but to be honest I am also fed up a bit with current situation. Do not take it personal I do not blame you or the board. Just try to walk in our shoes. Cheers and keep up with great work. I am serious. Sooner or later will be good.
Piece of advice:

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON 0,00% 10,00 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.