Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,48 zł , zmiana od tamtej pory: -11,78%

Re: Sezon ogórkowy w pełni:)

Zgłoś do moderatora
Jak to cisza...

W najbliższych kwartałach TelForceOne będzie koncentrować się na zwiększeniu sprzedaży na rynkach pozaeuropejskich i europejskich, co będzie związane m.in. z wydatkami na działania marketingowe. Jednocześnie spółka intensywnie pracuje nad zwiększeniem portfolio produktowego i wprowadzeniem nowych produktów do sprzedaży. Sprawna realizacja założeń strategicznych w tym obszarze jest związana ze zwiększonymi wydatkami na B&R, szczególnie w obszarze oprogramowania mobilnego oraz systemów oświetlenia LED. Aby nie kreować wzrostu drogą zadłużenia odsetkowego i tym samym obciążać przyszłych wyników kosztami obsługi długu, Walne Zgromadzenie podjęło decyzję o zatrzymaniu w spółce ok. 3/4 zysku.

...czytaj - zysku nie bedzie, wydamy reszte kaski z kupki na kolejne targi z ktorych efektow brak. Reszte puscimy w B&R (lol ciekawe co to jest - albo BiR albo R&D), ktore nie potrafilo sklecic slownie jednej aktualizacji systemu, garazowe firmy ze smieciowymi obrotami juz dawno pchaja aktualizacje w budzetowe smarty. O ile wczesniej mozna bylo przyjac argumentacje, ze lolipop jest tak sobie stabilny to od 5.1.1 grzechem jest nawet pomyslenie o wypuszczeniu czegos nowego z andkiem 4.x lub 5.0.x - z reszta w wypadku aktualizacji poprawiajacej drobne bledy to co akcja to wprowadza nowe powazniejsze bledy lub poslizg. Kilka porzadnych aktualizacji systemu telefonow daloby lepszy efekt marketingowy niz wynajecie bandy krawatow wciskajacych ludziom jaki to produkt jest super i niepowtarzalny. Z LEDami od "szumnej" konferencji w styczniu nie slychac o zadnym nowym kontrakcie (ani firma nie chwali sie kolejnymi referancjami). Zarzad probuje wciskac ludziom durnoty to i zbiera zniwa. Ale spoko jak kolega zauwazyl o poziom przychodow dbaja (relacja poziomu przychodow do wlasnych pensji musi sie zgadzac)... a zysk a po co komu zysk :D:D.

Gdyby bylo tak pieknie to juz by lecial skup akcji wlasnych lub bylyby infa o skupie akcji przez insiderow (przeciez niesamowita okazja jest teraz :) ).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.