Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,90 zł , zmiana od tamtej pory: -0,40%

Re: Serial zapowiadają

Zgłoś do moderatora
hehe, chyba czas sięgnąć po książkę i samemu ocenić materiał na serial
troszkę zachęciła mnie jedna z opinii na pewnym portalu:
cyt
''„Chór zapomnianych głosów” to materiał na genialny film, który chętnie obejrzałabym w kinach! Dużo akcji a opisane w nim sprzęty, statki kosmiczne i życie załogi długo zajmowały moje myśli. Jedyny zarzut jaki mam w stosunku do tej książki to fakt, że wśród tylu dziwnych nazw i imion, potwornie trudno było połapać się w fabule. Miałam mega duże trudności by bohaterowie biegający po mojej wyobraźni, nabrali wyraźnych cech fizycznych i psychicznych, by ich twarze nie były rozmazane i nie stanowili własnych cieni. Za dużo informacji na raz – tak momentami podsumowałabym tę opowieść. Dlatego czekam na czas, w którym Remigiusz ogłosi sprzedaż praw do ekranizacji, by po obejrzeniu „Chóru...” na dużym ekranie, móc w końcu na spokojnie wszystko sobie poukładać.

Wielbicielom gatunku polecam!''

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLATIGE -2,75% 24,80 2022-11-28 14:51:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.