Tutaj o swoich pakietach raczej się nie melduje.Pakiet to jest przy tej cenie 500 000 akcji .Kilka osób już meldowało o swoich zakupach na wyższych poziomach.I co ? .Semperit wystawił ich na pośmiewisko.Duzo tu kolkowiczow co widać codzienne.Wszelkie próby wzrostu powyżej 0,10 xx są zasypywanie, bo bez problemu można odkupić poniżej 0,10.Po co? W momencie eksplozji kursu kolkowicz chce mieć parę tysięcy akcji więcej na rachunku