to jest prawda, gównoburza się trochę zrobiła. To nie jest tak, że to dobre info, choć od roku hiszpański regulator powoli nas do tego przygotowywał. Akcje stały się ostatnio bardzo modne i po dużych wzrostach ytd stały się podatne na złe informacje, które sprowokowały w koncu szybką korektę. Nie po raz pierwszy zresztą: https://x.com/k0g00t/status/1812958344228778492
Reakcja przesadzona wg mnie, od razu wizje końca biznesu napędzane też przez tych, którzy dziś sprzedawali. Binarne myślenie + myślenie ceną.