Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,40 zł , zmiana od tamtej pory: -4,17%

Re: Scenariusz jak przy covid19

Zgłoś do moderatora
Odpowiem ci tak Romel pan w czapce z daszkiem to miliarder z wrodzonym talentem do zarabiania pieniędzy jego piec słów wypowiedzianych w telewizji potrafi ukierunkować wszystkie gieldy na całym swiecie na spadek lub wzrost czy ty myślisz ze oni na tym nie zarabiają ,tu tracą leszcze a chajs robią takie grube ryby i fundusze a taka zabawa przynosi miliardowe zyski kumatym. Poza tym cena ropy im wyższa paradoksalnie jest Usa tez na rękę wyższe zyski państwa z podatków i drugie tyle na wachaniach cen moje zdanie jest takie jak mozna robić zamęt I zarobic przy tym krocie(ostatnia kadencja pomaranczowego)to to jest ten sam schemat jak na dużej ilości polskich spolek notowanych na giełdzie sprytny zarobi ale ich jest10% a glupi i nie ryzykujacy straci ich jest 90% no risk no fan tyle moich przemyslen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLIMEXMS 4,75% 8,05 2026-05-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.