Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,76%

Re: Sanwil i materiały dla wojska

Zgłoś do moderatora
Dodam jeszcze ostatnie informacje na temat możliwości wykorzystania technologii nanorurek do produkcji kamizelek kuloodpornych:
https://www.tvp.info/58860744/wynalazek-material-z-nanorurek-zatrzyma-kule-i-kosmiczne-odlamki-university-of-wisconsin

Oraz to, że Sanwil pracuje nad stworzeniem materiału o wysokim poziomie antystatyczności, który ma w swoim składzie właśnie nanorurki, otrzymując na te działania dofinansowanie z Unii Europejskiej:
https://www.sanwil.com/certyfikaty

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL 4,58% 1,60 2025-10-10 13:46:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.