Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,48 zł , zmiana od tamtej pory: -62,07%

Re: Sanwil a merc

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-02-19 o godz. 04:05 ~Zeus napisał(a):
> Porównywanie tych dwóch spółek jest bezsensowne . Rękawiczki kupuje prawie że każdy - nie tylko teraz . Mechanicy , kosmetyczki , działkowcy , pielęgniarki , lekarze. Materiały sanmedu kupują firmy .
> > Merc od szczytów zaliczył korektę > 50 %
> > Sanwil też .
> > Na mercu siedziała spekuła i co też nie wymyśliła aby pozawieszać na > 500 aż do 770.
> > Slawcio z parkietu tyśiączka już widział.
> > Tam z haków dłuuuuuuuuugo nie zejdą
> > Tutaj zaś dwie cyfry już niedługo .
> > Po obrotach widać , że się rozkręcamy , 3 sesje i każda lepsza :) i każda na zielono
> > 691tyś < 769 tyś < 1,09 tyś < 1.21 tyś
> > Wszystkie na plusie .
> > Dzisiejsza prawdę powie . Powinna być też na zielono na koniec , ale w trakcie się zaczerwieni.
> > Emocje rozgrzał Wam wulgarny osobnik wieszczący nierealne poziomy zamknięcia.
> > Im wolniej rośniemy po 1 % tylko tym lepiej dla nas . Podkreślam to raz jeszcze spekuła lubi rozgrzać papier , odciąć od akcji , wznieść go na wysokie poziomy i bezlitośnie zrzucić , niczym padlinę ze skały.
> > I iść następną sponiewierać .
> > Po takich akcjach ciężko jest się podnieść.
> > Mieliśmy tego przykład w lipcu
> > Z 2.30 na 5,60 w dwa tygodnie . Mądre to było ? O potem plucie jadem .
> > Powodzenia nam , którzy tu spekulacyjnie nie jesteśmy życzę i rada ode mnie
> > NIE BAWCIE SIĘ AKCJAMI .
> > Skoro mamy spółdzielnię na pokładzie to w najmniej oczekiwanym momencie będzie odcięcie .
> > Niech sami z sobą się bawią , nie dajcie się zaprosić do kółeczka .
> > Tu i tak będą dwie cyfry .
> > A pyskówki z prostakami zostawiam dla prostaków . Oni znajdą wspólny język .
> > Do ich poziomu nie zamierzam się dostosowywać .
> > SPOKOJU I POWODZENIA
> > ZEUS

Godne to i sprawiedliwe,słuszne i zbawienne co napisałeś i w pełni się z tym zgadzam,ale we wcześniejszych wpisach o 50 groszach dałeś trochę ciała. To podkopuje wiarygodność,a w internecie nic nie ginie.
Ale zakładam,że masz dobre intencje i chcesz,jak większość tu obecnych,dobrze zarobić.
Mam nadzieję,że nie będziesz,jak chorągiewka na wietrze :-).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SANWIL 0,00% 1,32 2026-05-26 15:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.