Tak jak pisałem - chętnie będę łapał poniżej 12 jak ktoś ma ochotę wyjść. Zaraz ktoś podniesie kwestię lockupów - ale jakbym był na miejscu tych panów to już poczekałbym na te premiery przynajmniej :), natomiast paru małych "przewidujących" sypanie "dużych" odda wtedy. Więc będzie okazja do zapakowania. Prawdziwym być albo nie być sektora jest oczywiście CP - liczę ze nie zawiedzie bo jednak jakość swiatowa REDsów jest już legendarna. Nic tylko trzymać kciuki za flagowiec!!(to i nas mały lotniskowiec dowiezie)
Pozdrawiam prawdziwych akcjonariuszy, złapania trojana życzę botom :)