Nikt nie chce się wypowiedzieć w temacie tej spółki?
Jedyna umowa póki co a chętnych do jej oceny brak. Przecież jeśli wszystko jest takie cacy to powinniście mieć masę argumentów na obronę SAH Trading BV i umowy z t2p. Napiszcie coś dla Waszego dobra