Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,20 zł , zmiana od tamtej pory: -15,65%

Re: Sa cła

Zgłoś do moderatora
Dnia 2025-06-12 o godz. 16:31 ~akrystian napisał(a):
> I co myślisz że wystawią rachuek koreańczykom ?

10% z aneksu 3 od sztycznia 2023
10% to paramety i tu niewiele wpadnie ost. nie teraz

HEC / KIND mają 17,7% hucpa z art 397 KSH i Polyolefins to dla HEC/KIND podkładka że pierwotne udziały oddadzą.

Orlen może mieć 2/3 Polimerów, Grupa z Tarnowa 1/3....prawo odkupienia udziałów HEC/KIND to 78 mln USD(73 i 5 mln)

Polimery i Tarnów nie są w zastawach, ZAK Puławy i Police tylko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GRUPAAZOTY 4,15% 19,57 2025-09-25 17:02:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.