Akurat technicznie, to sytuacja spółki jest fatalna. Na poziomie 42 jest bardzo silny opór, ostatnie spadki załamały trend wzrostowy, kurs wypadł z kolejnego kanału wzrostowego. Dodatkowo po takiej panice, nie ma żadnych szans na szybki powrót inwestorów. Fundamentalnie sytuacja jest (chyba) dobra, ale odzwierciedlenie tego w cenie zajmie miesiące, jeżeli nie lata. Żeby nie było - sam poniosłem ogromne straty i zastanawiam się nad wyjściem. Unimot jest stracony, tu może być co najwyżej tylko gorzej.