Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  268,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,66%

Re: Rynek coś wie. Techniczny kierunek 180 pln

Zgłoś do moderatora
Aż 22 rączki w dół pseudoinwestory. Pewnie znacie się w większości na zbieraniu szczawiu i rzepym. Człowiek z dobrego serca mówi wam o analizie technicznej i fundamentach :). Najlepsze jest to, że ledwo tydzień nie minął i z 318 mamy 266 a na 180 zjazd będzie faktem. Tylko wierzycie w kurs jak w Boga. Nikt nie udowodnił, że istnieje. Kupujcie, kupujcie. Ja Pan_samochodzik na tym zarobię. Szkoda,że jest wam obce pjecie stop loss. Zaklinajcie rzeczywistość. 'inwestory' :) buhahahahshshsbs

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAYWAY -0,53% 280,50 2025-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.