Przestańcie siać panikę, kolega zapomniał po prostu odpowiednich tabletek wziąć i tak majaczy. Poniżej macie powód zawieszenia i życzę każdemu spokojnego popołudnia
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zawieszenie-obrotu-akcjami-Tymi-spolkami-dzis-nie-pohandlujemy-8234847.html