Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,81%

Re: Ruszyła nowa instalacja - link

Zgłoś do moderatora
mądry?? to pewnie mówisz o tych co głosowali na rządzących i ślepo wierzą w to co od nich słyszą :D widzisz a ja mam dobry wzrok i pamięć, a i owszem pamiętam jakie za poprzedników było kolesiostwo... teraz też widzę, niech prezes koltaru będzie tego przykładem. Media publiczne odtrąbiły wiele sukcesów rządzących np budowa promu w szczecinie, kto słyszał a nie widział ten uwierzył

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY 0,56% 72,40 2020-10-30 16:15:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.