Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,80 zł , zmiana od tamtej pory: 29,07%

Re: Ruch w górę, fajnie - target 40PLN

Zgłoś do moderatora
Ja póki co nie zdążyłem spojrzeć na raport, więc rzuciłem okiem tylko na rubrykę z zyskiem (jak typowy forumowicz bankiera :-P) i dla mnie to jest mega pozytywne zaskoczenie.

Wiadomo, wszystko zależy jak co i kiedy się zafakturuje, ale tak jak kolega aaaa wskazał - jak na warunki wyjątkowo trudne dla budowlanki i deweloperów to wynik mega na plus (istotnie lepszy niż ten z zeszłego roku).

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEKPOL -0,89% 33,30 2023-01-31 13:42:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.