"Swoj" sam manipulujesz i kłamiesz wciskając kit innym.
I co z tego, że Marshall obejmie je po 1.75 jak obecni akcjonariusze nie będą nic płacić za akcje emisji serii C2? Jego sprawa ile da kasy za to.
"te beda zamienione na akcje Novavisa." weź to przepisz na polski bo to sensu nie ma.
Akcje NVV będą wymienione na akcje Grupy Novavis/Rubixon przy emisji połączeniowej (niby dlaczego C2 jak jest wspomniana potem jeszcze emisja połączeniowa)?