Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,15 zł , zmiana od tamtej pory: -1,64%
Żebyś wiedział. Na CD projekt jak były spadki po premierze cyberpunka i zleciało w okolice 120 to ludzie zachodzili w głowę czemu Fundy trzymają jeszcze krótkie pozycję skoro tak już zleciało, a do tego inne fundusze zaczynają już zbierać. I zastanawiali się kto ma rację. I ktoś napisał coś bardzo mądrego "ten kto ma więcej" pieniędzy. I jak się potem okazało więcej pieniędzy miały Fundy shortujace bo zleciało w okolice 80 zanim odbiło. A morał z tego jest taki, że jak masz odpowiedni kapitał to możesz sobie namalować ołówkiem wykres na najbliższe dwa lata, a potem go zrealizować. Dlatego ja osobiście pluję na tą całą patologię która tu się odpie*dala i nie pozdrawiam.
  • Rsi Autor: ~Lolek
  • Re: Rsi Autor: ~Mark55
  • Re: Rsi Autor: ~Mindfucker
  • Re: Rsi Autor: ~Mark55
  • Re: Rsi Autor: ~Movie
  • Re: Rsi Autor: ~McFly

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MOVIEGAMES -0,35% 8,60 2026-01-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.