Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: 44,48%

Re: Rosjanie gromadzą siły do zimowych ataków. Cel: porty i rolnictwo.

Zgłoś do moderatora
Co za głupoty wypisujesz.
W najgorszym przypadku gdyby Ukrainie nie udało się wyzwolić następnych terenów i Krymu to zostaną przy obecnych granicach i będą skłonni podpisać układ pokojowy z Rosją.
Czyli byłby podział Ukrainy między Rosję a Zachód.
Dla Astarty to jeszcze lepiej bo jak szybko by skończyła się wojna to akcje w górę.
Astarta ma ziemie daleko od frontu - setki kilometrów.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ASTARTA 1,02% 44,50 2025-10-03 17:00:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.