Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,06 zł , zmiana od tamtej pory: 38,89%

Re: Roczny - zapowiada się ok. 100% wzrost zysku netto.

Zgłoś do moderatora
Kupowałem kompa dwa tygodnie temu w lokalnym sklepie- jeszcze nie przyszedł bo jest problem z dostępnością zarówno GPU jak i CPU. Gośc mówił że mają urwanie głowy - ludzie kupują kompy dla dzieci przez lockdown i zdalne nauczanie.

To samo mówi NVIDIA/AMD - odnosząc się do zarzutów że mało wypuścili na rynek 30xx/Ryzenów 5xxx

Popyt grzeje 4 kwartał niesamowicie póki co - a przed nami święta.

Pod koniec roku tu może być niesamowita pompa pod wyniki roczne

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NTTSYSTEM -0,70% 4,25 2022-07-01 10:21:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.