Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -1,60%

Re: Robi się ciepło

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-05-15 o godz. 14:03 ~Titi napisał(a):
> Chłopaki ja jadę z wami na tym samym śmieciu, ale już nie mam cierpliwości, tu od 3 lat nic się nie dzieje, nawet łaskawie raportu brak i pewnie czekają nas znów zawiasy. Bądźmy realistami, śmieć zawsze będzie śmieciem. Nie wiem czemu prezes ma tyle roboty, że raportu nie wrzucił. Mam spory pakiet i mi już nerwy puszczają.

Śmieć, ale za to opakowany w sreberko, bo jednak coś tam produkuje, co przynajmniej pokrywa koszty utrzymania zarządu, ekspresu do kawy i sprzątaczki, a więc nie jest to typowa wydmucha, jakich na NC wiele.
A czy zawieszą czy nie, to co to za różnica, w zasadzie bez znaczenia, skoro czekamy na lepsze czasy, bo i tak nie ma komu sprzedać, a na pewno nie za cenę typowego "śmiecia" bez opakowania, takiego z wysypiska.....chłe chłe chłe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2024-02-22 09:15:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.