Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: robi się ciekawie

Zgłoś do moderatora
Mysle, że bedzie niewielki spadek (wisielec i potwierdzenie jego w przypadku zamkniecia ponizej 3,09....... - na chwile obecna podrecznikowy przyklad wisielca) - kilka sesji w dół - okolice 2,75 (tu zamierzam zakupic troche Netii) i mam nadzieje up - moze w koncu przebijemy 3,13........ - zobaczymy jak sie zakonczy dzisiejsza sesja, ale nie wyglada to ciekawie dla Netii - przewiduje 3,02 - 3,04.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETIA 0,00% 6,94 2021-07-29 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.