Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,04 zł , zmiana od tamtej pory: 180,39%

Re: Rewelacja

Zgłoś do moderatora
Słowa godne mędrca...... jak bardzo prawdziwie brzmią :)
Mirasek się tego nauczył jeszcze w 2016 roku :)
Trochę się nie zgadza z tym że kolega wykorzystuje do tego co głosi różnych podpisów albo różnych osób korzystając z tych samych podpisów żeby .... no właśnie po co ???
Niestety przywołuje to smutną historie tejże i kilka innych spółek z tej samej stajni ..... co innego mówimy .... a co innego głosimy :)

Dlatego Mirasek mówi wprost - po prostu kupowaaaaaać :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SEDIVIO 1,06% 5,72 2025-09-26 15:36:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.