Prognozują zysk za 3 lata 498 mln zł i rekomendują cenę akcji 74 zł przy tych prognozach? W sumie to fajnie będzie zobaczyć jak będa korygować w górę. Pewnie nie tak szybko jak z ta prognozą wyszli po wynikach. Ale to na pewno nie z powodu, że XTB jest ich największą konkurencją...