Bloba nie tykam.
Pisałem Votum a dołożę PLI,ładne trendy rysują obie spółki,w średnim trendzie niezły wynik w portfelu i podateczek ))))
Specjalnie dla Ciebie zredukowałem nieco VOT bo liczę na Twój Open fin,jazda od maja trwa,ale na razie w niesatysfakcjonującym większość kierunku....
Jak zwykle,uszanowanie,bo wiem że stać cię na więcej.Tu i tam.
Głowa do góry.