Nawet jeśli trwają od prawie 3 lat to kiedyś się kończą i ten koniec powoli się zbliża a my jesteśmy tutaj mamy akcje Greenx które dla nie są zabezpieczeniem pod przyszłą emeryturę jeżeli kolorowe myślą że swoi labrygowym pisaniem coś zrobią to są e dużym błędzie a nawet dalej w ciemnej dziurze