wygląda ciekawie zwłaszcza ze inwestorzy indwidualni zapisywali się po cenie 2,94!!!
instytucje zapisały się po 2,50 czyli kilkanaście procent od 2,94 niżej no ale jednak dali kilkadziesiąt milionów spółce po cenie która jest P/Eok 17!!!!!
to czego szczekacie że to wali w dół no wali bo taka cena ale jaka wycena?!!!!
jakby wycena miała być jak przy emisjach NC ok 9-10 to spóła byłaby wyceniona na 220 mln zł!!! czyli poniżej 2 zł
to tyle