Analiza ciekawa, ale niekompletna i pomijająca najważniejsze kwestie.
Nie ma żadnych gwarancji, że ceny ropy będą rosły - a na tym Unimot ma największą marżę. Nie ma żadnych gwarancji, że epidemia się skończy - wręcz przeciwnie, sytuacja jest coraz gorsza, a minęło już 9 m-cy od jej początku w Europie. Nie ma żadnych gwarancji, że PV i Avia będą miały istotny udział w zyskach firmy - wręcz przeciwnie, to nowe segmenty i raczej jest mało prawdopodobne, że się poważniej rozwiną. Nie ma żadnych gwarancji, że będzie dywidenda - w niepewnych czasach jest wysoce prawdopodobne, że zyski zostaną zatrzymane. Nie ma żadnych gwarancji, że kapitał wróci na rynki - jest ogromne ryzyko, że jesteśmy na początku długiej bessy, która spokojnie może trwać jeszcze 2 lata.
Podsumowując - nie najpóźniej w maju, a najwcześniej, i nie 40-50 pln, a najwyżej 30-35.