Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,68 zł , zmiana od tamtej pory: -43,53%

Re: Re:2zł

Zgłoś do moderatora
niewątpliwie pojawili się kupujący, ale ktoś ciągle ustawia te śmieszne zlecenia po 100 akcji, z zaniżonym kursem zeby słabo to wyglądało na pierwszy rzut oka, takie sztuczne zniechęcanie do kupna, bo 100 akcji tylko a trzeba prowizję zapłacić. Wiec ktoś stara się trzymać kurs maksymalnie nisko, zeby oddawali sami. Ale z tego co widać, zbierane jest wszystko, nawet te śmieszne pakiety po 100 szt., bo jak ktoś ma podgląd na arkusz zleceń, to wie jak jednym ruchem zebrać potrzebny pakiet bez przepłacania, a kurs może skoczyć o 50% bo mało akcji wystawionych jest a kolejka chętnych ustawia koszyczki z lewej strony licząc że cos skapnie, pewnie to ci właśnie ustawiają te smieszne pakiety.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STEMCELLS 0,52% 0,38 2025-09-19 10:56:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.