Na DW jest na pewno szansa , ze wydymaja jeszcze paru kolesi przy okazji ogolnej glupawki.
Czas inwestygacyjnych programow wlasnie sie rozpoczal. To dotrze do chlopakow jak zwykle dopiero gdy moze jakis pendriver DW wypadnie jakiemus prezydentowi z kieszeni ?