A wydawało się że ta spółka to pełna profeska w marketingu... tak przynajmniej o sobie pisali a tu jakieś fuki bzdury i niedoróbki. Nie dziwię się że nie uplasowali emisji, oni kompletnie nie rozumieją giełdowych zasad. Nie wierzę że ci amatorzy kiedykolwiek wprowadzą kryptowalutę, to dla nich nie do ogarnięcia.