Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,00 zł , zmiana od tamtej pory: -30,00%

Re: Raport za I Q

Zgłoś do moderatora
widzis dovada oprocz tego ze spolka zarabia musi byc tez dobrze postrzegana przez rynek
i miec zaufanie inwestorow
spojrz na getin holding albo idea bank czarneckiego
dobre wyniki za ostatni rok a nikt tego nie tyka
bo rynek ma czarneckiego gleboko w powazaniu pomimo ze jekosc komunikacji z rynkiem takiego getin holding czy idea bank
jest o niebo lepsza
niestey bez zmiany podejscia glownego udzialowca do gieldy tu zawsze bedzie przypadkowy obrot i niska wycena
i sie modlcie ze zeby ten ofe nie chcial sypac w rynek reszty akcji bo zalatwi was na amen

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVIAAML 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.