Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: -62,05%

Re: Raport z Włoch

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-03-22 o godz. 12:07 ~Matiz napisał(a):
>https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-wlochy-12-proc-zmarlych-nie-miala-zadnej-innej-choroby/vsvfdd2 
>
> Ludzi młodych zacznie w końcu denerwować ten stan rzeczy. Nikt z młodych nie choruje ,a to właśnie im niszczy się najbardziej życie w związku z tym wirusem. To młodzi mają na utrzymaniu dzieci,rodziny i państwo. To młodym odbiera się wolności obywatelskie,pracę i spokój.
> Chorują grubasy,palacze,cukrzycy i osoby ,które w dupie miały dbanie o swoje zdrowie ,no i osoby stare ,które z racji wieku ,są najbardziej podatne na różne choroby ,a prawda jest taka ,że mogłoby ich zabić wszystko.
>
> Oczywiście wirus to tylko dobry pretekst do wywołania paniki na rynkach. Idealny moment do np. zlikwidowania gotówki i totalnej inwigilacji zwykłych obywateli.

KTO PRAWDE MOWI NIEPOKÓJ WSZCZYNA,
wiekszośc z was nie jest wstanie wejsc w głebsza dyskusje na temat tego co napisal Matiz. Ja nie do konca sie z nim zgadzam ale to ze globalisci majstruja obecnie na światem to oczywiste. Tuz przed wybuchem II wojny swiatowej wielu sie bawilo i wówilo o tych co ostrzegali przed wojna ze sa 'foliarzami" .
Proponuje obejrzec film atlas chmur - moze cos sie wam rozjaśni :) .
Owiedzilem ostatnio teścia w Lublinie - jest lekarzem , zaszczepil sie i dostal porazenia lewej cześci głowy. Dzi mowi mi ze to byl wielki blad szczepic sie ta szczepionka.. gdzy chcial zglosic NOP krótko mowic "pogoniono go " !!! Jego lekarza zastraszono.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VOOLT 1,67% 1,52 2022-06-24 15:39:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.