Ja to widzę tak.
1. Brak wyjaśnień co się stało z Sand is the Soul z ostatniego raportu. Premiery nie było, wyjaśnień nie było, nawet przepraszam nie było.
2. Do dziś strona firmy nie działa. Kiedyś pisało że to problem techniczny...
3. Qubic zapłacił im za gre i pewnie i tak strata będzie.
4. Do dziś nie było komunikatu o zwrocie kosztów z Haxor...
Wstyd. Najpierw powinni wyjaśnić poprzedni raport i co naprawde się dzieje z Sand is the Soul