Bez przesady. Rozumiem, że można być wkurzonym, bo wszyscy spodziewaliśmy się czegoś więcej po tej spółce, ale to porównanie jest ogromną manipulacją.
Przecież w między czasie 2 razy zmieniał się właściciel i cały zakres działalności i było kilkanaście emisji akcji. Ciekawe jaka była kapitalizacja spółki przy debiucie.