Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: raport roczny

Zgłoś do moderatora
ostatni kwartał kiepski, nie na minusie lecz oczekiwałem więcej, nowych kontraktów widać nie rozliczali. Ciekawe co z telefonią IP dla ZUSU.
złotówkę mogą dać i zostanie trochę na kapitał rezerwowy.
prawie 3 bańki dla zarządu, akcjonariusze 2,4 - ciekawe proporcje

Raczej dużego wzrostu kursu nie będzie, przynajmniej na razie.
Info o nowych kontraktach pomogłoby.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BETACOM -1,24% 4,76 2025-11-17 16:16:00
2025-11-07
Zawarcie znaczącej umowy
2025-10-31
Zawarcie znaczącej umowy
2025-10-17
Zawarcie znaczącej umowy
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.