Jak tak piszesz to pewnie zlotousty coś ci nagadal :) a ja widzę, że brak zbierania.. Zawsze przed infami brali garściami i walili po Indie, jeszcze tego nie zauważyłeś? Tak więc jak teraz nie zbierają to bym się fajerwerków nie spodziewał, znowu będzie jakiś bełkot w stylu, że się przedłuża, że wakacje i nikogo nie ma, że już niedługo, jeszcze trochę i będą złote góry hah