no maja rację, że nie wpłynie na zysk, bo oni nie maja zysku, wpłynie na stratę, na jej powiekszenie.
przecież u nas w kraju jest moda na nic robienie a tylko na gadanie, skoro ktos daje kasę to nie trzeba nic robic. po co? prezes sie obłowi i to wystarczy.