Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,73 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Raport III kwartał

Zgłoś do moderatora
zapomnialem dodać, że analizując 3Q warto pamiętać, że wcześniej jak kojarzę płacili odsetki 2 razy w roku, na koniec półrocza i na koniec roku (jak mieli obligi). Obecnie jak mają kredyt to płacą normalnie przez co koszty finansowe na bieżąco wpadają do sprawozdań. Zatem gdyby nie było widać odsetek w sprawozdaniu za 3Q 2019 (tak jak rok temu) i gdyby odsetki były tak jak rok temu przeniesione na koniec drugiego półrocza, to zysk netto mielibysmy znacznie wyższy w 3Q. Widać to zresztą po zysku operacyjnym za 3Q 2019, który jest na poziomie okolo 300 tys zł i jest niewiele niższy niz rok temu. W

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRIMAMODA 24,79% 0,73 2020-05-25 15:11:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.