Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,21 zł , zmiana od tamtej pory: -9,57%

Re: raport I q

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-05-11 o godz. 09:20 ~Mefisto napisał(a):
> Dnia 2022-05-11 o godz. 09:14 ~skubas napisał(a):
> > Z zyskiem niemal trafiłeś :))
>
> na Bizku to już standard jeśli chodzi o zysk, z reguły oscyluje w tych okolicach, natomiast gotówka w kasie zaskoczyła in plus. Nie pamiętam aby kiedykolwiek jak tu siedzę (2 lata) było powyżej 10 k

Zacisnęli pasa i mniej przejedli, a może to tylko efekt pracy zdalne, podczas której żywili się w ramach budżetu domowego... :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIZTECH 3,28% 0,19 2025-09-12 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.