> posiadania biletów tak to wygląda przed sesją bez groszołapów papier zebrany przez grubego :>
> ktoś zainteresowany jeszcze pierwszym rzędem? (1zł) w przedsprzedaży karnety po 2zł dalej loża i balkony :)))
jw. a przed nami kolejny tydzień i raczej waźny :>
jedni będą pisać o 2,3,4,5 złotych
inni o 50 grosikach ale każdy orze jak może :))
czy dzisiaj rozmienimy 1,20? czy
przełamiemy wsparcie na 0,50 ? odpowiedź po sesji :))
a tu wskazówka
http://mojeinwestycje.interia.pl/gie/prof/spolki/notowania?wlid=9420&ks=1