Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,52 zł , zmiana od tamtej pory: 511,54%

Re: raport 2q

Zgłoś do moderatora
Milion jest, nie zginął:-) Przeszedł najwyraźniej z pozycji środki pieniężne na krótkoterminowe aktywa finansowe. pewnie założyli jakąś lokatę, albo jakiś pieniężny fundusz inwestycyjny. Nie mają problemów z płynnością, to lokują środki (duże jak na spółkę), aby choć trochę na siebie pracowały. Łączna wartość pozycji inwestycji krótkoterminowych i sumy bilansowej jest taka sama jak w poprzednim kwartale. Czyli nic nie wyparowało, nie ma strachu:-)
  • raport 2q Autor: ~czerczesow
  • Re: raport 2q Autor: ~Ciekawskiinwestor
  • Re: raport 2q Autor: ~A4
  • Re: raport 2q Autor: ~Brii

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LGTRADE -0,70% 2,84 2026-02-05 09:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.