Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,90 zł , zmiana od tamtej pory: 16,93%
Dnia 2025-10-04 o godz. 18:26 ~Kolber napisał(a):
> Jeszcze mi przyszly na myśl te groźby i zastraszenia. Po co to wszystko ? Dlatego że agresywni inwestorzy mniejszościowi opóźniaja i odwołują się ? Jeżeli wszystko jest po myśli V to po co te zmiany sędziego i te szopki rozne?

W pytaniach kolegi zawarte są odpowiedzi.
Inwestorzy instytucjonalni odpowiadając na wezwanie zakomunikowali, że analizują pod kątem prawnych ruch Nansena.
Nie stawiajcie na instytucjonalnych kreski / wszystkie scenariusze nadal są w grze.
I teraz .
Zakładając ,że emisja dedykowana dla wybranych podmiotów po rażąco niskiej cenie zostanie uznana za nielegalną.
Namsen nie zrealizuje swojego planu zdjęcia z giełdy Kernela.

Cola i popcorn

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KERNEL 0,23% 22,10 2025-12-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.