Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -7,00%
Jeśli chodzi o poziom inteligencji to Pan sss zostanie na zawsze na poziomie 5 gr ...KUPNA ???

Teraz merytorycznie cytat z raportu :

7. Przewidywany rozwój jednostki Działania Spółki w 2022 r. skupiały się będą głownie na rozwoju bieżącej działalności i
zwiększaniu wolumenu sprzedaży co będzie już zapewne widoczne w pierwszych dwoch kwartałach roku 2022 
W orbicie Zarządu cały czas znajduje się komercjalizacja jak również rozszeżenie na terenie Europy posiadanej własności intelektualnej w postaci obrotowej pływające farmy fotowoltaicznej. 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PRESENT24-Present24-S-A-Raport-roczny-za-rok-obrotowy-2021-8371212.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PRESENT24 8,64% 0,12 2022-12-07 15:15:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.