Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  77,80 zł , zmiana od tamtej pory: -16,45%
Dnia 2019-07-03 o godz. 22:12 ~Rola napisał(a):
> Sprzedali więcej netto i za większe pieniądze. Będą lepsze wyniki półroczne, to pewne. Przekazań można zrobić więcej w kolejnych kwartałach. Info jest bardzo dobre. Bardzo dobra koniunktura w branży nie jest zagrożona.

Co ty za bzdury wygadujesz? Dobra koniunktura w branży nie jest zagrożona? Sprzedaż spada, liczba nowych inwestycji spada, liczba kredytów spada, ceny materiałów rosną. Szczyt koniunktury to właśnie 1H2019, a teraz będzie już tylko gorzej. Spółki deweloperskie nie mają perspektyw w najbliższej przyszłości.
  • Raport Autor: ~pierwszy
  • Re: Raport Autor: ~drugi
  • Re: Raport Autor: ~Rola
  • Re: Raport Autor: ~drugi
  • Re: Raport Autor: ~Rola
  • Re: Raport Autor: ~drugi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DOMDEV -2,99% 65,00 2020-04-06 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.