Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: -12,65%
Dnia 2019-05-16 o godz. 01:02 ~Mikołaj napisał(a):
> Nadal czekamy :)
> ,Czynności podejmowane przez Emitenta w I kwartale 2019 roku skupiały się głównie na poszukiwaniu inwestora zainteresowanego dalszym finansowaniem realizacji projektu TNBC, mogącego zapewnić finansowanie niezbędne do dalszej terminowej realizacji tego projektu. Zarząd spółki kontynuował w I kwartale 2019 r. rozmowy z inwestorami w Stanach Zjednoczonych oraz w Polsce zmierzające do pozyskania kapitału niezbędnego do dalszej realizacji Projektu TNBC. Planowane przez Zarząd Spółki pozyskanie kapitału ma zapewnić dalsze finansowanie rozwoju działalności Spółki. Zarząd Spółki spodziewa się, że zakończenie procesu pozyskiwania finansowania wśród inwestorów ze Stanów Zjednoczonych oraz Polski powinno się zakończyć w II kwartale 2019 r. W przypadku braku pozyskania finansowania od inwestorów, Spółka zmuszona będzie podjąć decyzję o rozpoczęciu postępowania restrukturyzacyjnego lub w najgorszym przypadku złożeniu wniosku o upadłość. "

Czekamy nadal ale uważam że będzie dobrze bo gdyby nie było nadzieji to już rozpoczęliby proces restrukturyzacji.

"Zasady przyjęte przy sporządzeniu sprawozdania finansowego Niniejsze dane finansowe obejmują okres od 1 stycznia 2019 roku do 31 marca 2019 roku oraz zawierają dane porównawcze za okres od 1 stycznia 2018 roku do 31 marca 2018 roku. Dane finansowe zostały sporządzone przy założeniu, że Spółka będzie kontynuować działalność gospodarczą w dającej się przewidzieć przyszłości, oraz że nie zamierza ani nie musi zaniechać działalności lub istotnie zmniejszyć jej zakresu. Zgodnie z wiedzą Zarządu Spółki nie istnieją okoliczności wskazujące obecnie na zagrożenie kontynuowania działalności przez Spółkę, niemniej Zarząd zwraca uwagę na opisane w pkt. 3 poniżej okoliczności procesu poszukiwania kapitału."

Pozdro.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GLGPHARMA -1,02% 0,58 2019-06-03 15:53:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.