Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: 40,00%
I dobrze. Nie ruszaj, więc co tu robisz. Próbujesz zaniżyć cenę i skupić. Ja ciągle dokupuję te akcje i jeszcze szacuję, że do końca czerwca jak będzie poniżej 20gr, to przekroczę 5%. Ja sprzedaję inne aktywa i kupuję tą spółke, ponieważ według mnie ona mocno straciła z powodu spekulacji i cieniem tutaj też odbija się afera Getbaka. Skup akcji trwa. Przy takich cenach i moich zakupach cena będzie rosła, a w portfelu spekulantów skończą się akcje. Zobaczymy jak wyjdzie, lecz ja nie planuję sprzedać tego papierka taniej niż za 1zł, a planuję za 2 lata po skupie sprzedać za ok 5zł. Zostaną wtedy duzi akcjonariusze, skup wyczyści spekulantów, ja będe miał trochę akcji, spółka będzie miała już potężne przychody ze swoich portfeli, a afera getbaka odejdzie w zapomnienie.
Taka moja wizja. Mam nadzieję, że się ziści :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DITIX -7,23% 0,23 2025-12-29 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.